444 00 38

Online Bilet

 

 

Referanslar

Hacı

Hacı

Gazeteci Cüneyt Ülsever'in 'HACI' isimli romanı televizyon dizisi oldu. Türkiye'nin pek çok gerçeğini ekrana getirecek dizideki Hacı karakterini Tuncel Kurtiz canlandırıyor.

Önce sinemaya aktarılması düşünülen gazeteci-yazar Cüneyt Ülsever'in 'Hacı' adlı romanı, atv'nin yeni dizisi oldu. Siyaset, devlet, din ve mafya arasında yaşanan ilişkileri ekrana taşıyacak olan dizinin çekimlerine Kayseri'de başlandı. Naz Film tarafından hayata geçirilen 'Hacı' dizisinin baş karakteri olan 'Hacı'yı ilk kez uzun soluklu bir dizi çalışması içine giren Tuncel Kurtiz canlandırıyor. Kurtiz, bu rolün hakkını vermek için bir karış sakal bile bıraktı.

 

Zalim

Zalim

Profesyonel kiralık katil Ayaz, son görevini yaptıktan sonra mesleği ve içinde bulunduğu kirli dünyayı bırakıp 7 yaşındaki oğlunu da yanına alarak uzaklara gitmeyi ve bir daha da geri dönmemeyi planlarken işler ters gider, son görevini tamamlayamadan kaçmak zorunda kalır. Polis, ona bu görevi verenler ve bir önceki işinde kuyruğuna fena bastığı ünlü silah ve tarihi eser kaçakçısı Cankat Ağa, Ayaz'ın peşine düşerler.

İstanbul sokaklarında geçen bugüne kadar çekilmiş en heyecanlı kaçma kovalamaca sahnelerinin sonunda Ayaz'ın yolu, Kayseri'nin ünlü işadamlarından Sanlı Bey'in İstanbul'da Tıp Fakültesi’nde okuyan kızı Sudenaz ile kesişir.

Törelerine bağlı çok varlıklı bir ailenin tek kızı olan Sudenaz gönlünü okuldaki bir hocasına kaptırmış ve onunla gizli bir ilişki yaşamıştır. Okulun iki haftalık tatile gireceği ve mecburen babasının yanına dönmek zorunda olduğu gün hamile olduğunu öğrenir ve doktor olan sevgilisini de beraberinde götürüp ailesiyle tanıştırmaya karar verir. Ancak bu hiç de kolay olmayacaktır, çünkü ne babası Sanlı Bey, ne de abileri Aras, Halil ve Emir böyle bir olayı kolay kabullenecek insanlar değildir. Sudenaz akşam yemeğinde doktor ve öğretim görevlisi sevgilisine hamile olduğunu açıklar, ne var ki adam durumu öğrenince korkar ve kaçar. Çaresiz kalan ve bu şekilde babasının ve abilerinin yanına gidemiyeceğini bilen Sudenaz intihar etmek için bir köprünün üzerine çıkar.

Bu sırada Ayaz da peşindekilerden kaçarken intihar için köprüye çıkan Sudenaz'ın çalışır vaziyette bıraktığı arabasına binip kurtulmaya çalışır. Bunu gören Sudenaz çok şaşırır, atlamaktan vazgeçer ve arabasından inmesi için Ayaz’ın yanına koşar .Ayaz inmek istemez ve o anda Sudenaz'ın aklına bir fikir gelir. Ayaz'ı kendisiyle birlikte eve götürecektir ve böylece onu peşindeki adamlardan saklamış olacaktır. Bunun karşılığında da Ayaz iki haftalık okul tatili boyunca ailesine karşı Sudenaz'ın sözlüsü rolünü üstlenecektir.

 

Biletall WebStudio
otobüs bileti
Kent Turizm Seyahat Ltd. Þti. Yenipervane Mah. Kocasinan Bulvasý No:185-A Kocasinan/KAYSERÝ
Tel: 0352 332 33 00 - 444 00 38 - Fax: 0352 332 17 17 - kentturizm@kentturizm.com.tr